جوان مسلمان


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : فرشته، مرد، عکس، معلول، خانواده، گذشت،
لینک های مرتبط :


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


شنبه 30 آذر 1392 :: نویسنده : زهرا پدرام
"نجدت انروز"فیلم پادشاه شن ها را اعلام جنگ علیه نظام وهابی سعودی بر شمرد ، جنگی که تا سرنگونی این نظام و محو آن از صحنه هستی ادامه خواهد داشت.انروز آل سعود را مسئول هر گونه آسیب احتمالی به خود و تیمش دانست و گفت: سعودی ها در مقابل دادگاه سوریه و هر قانون و محکمه دیگری در صورت رسیدن هر گونه آسیبی به من، خانواده و با تیمم هستند ، من هر روز تهدیداتی از شبکه های اجتماعی و یا وسایل ارتباطی دیگر دریافت می کنم .


به گزارش «شیعه نیوز» ، "نجدت انروز" کارگردان سوری فیلم پادشاه شن ها روز پنجشنبه در یک مصحبه مطبوعاتی به برخی از تهدیدات پاسخ داد.

انروز فیلم پادشاه شن ها را اعلام جنگ علیه نظام وهابی سعودی بر شمرد ، جنگی که تا سرنگونی این نظام و محو آن از صحنه هستی ادامه خواهد داشت ، وی سپس بر ضرورت به کار گیری هنر و درام و فیلم در مقابل طرح تکفیری ها در سوریه تاکید نمود. این اظهارات انروز پس از آن صورت می گیرد که مفتی سعودی "اللعایض" فتوی قتل انروز را صادر و آل سهود را جزء ذخایر دین اسلام بر شمرده بود.

انروز حکومت سعودی را مسئول هر گونه آسیب احتمالی به خود و تیمش دانست و گفت: من خلاف این امر را از هیچ مسئول رسمی سعودی نشنیده ام. وی ادامه داد: سعودی ها در مقابل دادگاه سوریه و هر قانون و محکمه دیگری در صورت رسیدن هر گونه آسیبی به من، خانوداده و با تیمم هستند ، من هر روز تهدیداتی از شبکه های اجتماعی و یا وسایل ارتباطی دیگر دریافت می کنم من می دانم که همه این اقدامات در چارچوب سیاست های آل سعود برای آزار و اذیت من صورت می گیرد.

نجدت انروز هم چنین اعلام کرد قصددارد تمام امکانات قانونی و قضایی علیه مفتی سعودی "عدنان العایض" را به کار گیرد و خواستار محکومیت اینگونه اقدامات از سوی دیگران شد و افزود سکوت در مقابل اینگونه فتواها به معنای موافقت ضمنی با آن است. پیشتر شاهزاده سعودی "طلال بن عبدالعزیز" از بشار اسد خواسته بود مانع از اکران این فیلم در سوریه شود اما دمشق هیچ پاسخی به این درخواست سعودی نداده بود و این فیلم تحت تدابیر امنیتی شدید در سوریه به روی پرده رفت، گرچه این تدابیر مانع از پرتاب خمپاره به ساختمان اوپرای دمشق نشد.نوع مطلب :
برچسب ها : وهابیت، آل سعود، فیلم،
لینک های مرتبط :یک پلیس عراقی در استان «دیالی» با بغل کردن تروریست انتحاری، جان ده‌ها زائر امام حسین(ع) را از مرگ نجات داد و خود به شهادت رسید.
به گزارش خبرگزاری‌ها، روز پنجشنبه یک پلیس عراقی در شمال شهر «بعقوبه» متوجه شد که فردی قصد دارد کمربند انفجاری خود را میان جمعیت زائران در حال عزیمت به کربلا منفجر کند. این پلیس فداکار به محض آگاهی و قبل از انفجار، فرد انتحاری را بغل کرد و تا حدود زیادی از شدت انفجار بمب کاست.
در پی وقوع این انفجار، پلیس 34ساله فداکار که «ایوب خلف» نام داشت به همراه پنج زائر در دم به شهادت رسیدند و 10 نفر دیگر مجروح شدند.
«سعاد نعیم» که از دوستان این پلیس فداکار است، گفت: ایوب در حال دفاع از زائران به شهادت رسید. نام وی جاودانه خواهد بود، چرا که او جان شمار زیادی از زائران بی‌گناه را نجات داد. از ایوب خلف 34 ساله دو فرزند باقی مانده است.
وزارت کشور عراق در واکنش به اقدام خلف، بیانیه‌ای صادر و اعلام کرد: یکی از پرسنل پلیس فداکار پس از اینکه به عامل انتحاری مشکوک شد، به سوی وی رفت و او را بغل کرد.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : عراق، پلیس فداکار، شجاعت، اربعین،
لینک های مرتبط :


جمعه 29 آذر 1392 :: نویسنده : زهرا پدرام

  غائب حاضر

گاهی اگر با ماه صحبت کرده باشی                    ازما اگر پیشش شکایت کرده باشی

گاهی  اگر  در  چاه   مانند   پدر  آه                      اندوه  مادر را  حکایت  کرده  باشی

گاهی  اگر    زیر    درختان    مدینه                      بعد از زیارت استراحت  کرده باشی

گاهی اگر بعد از وضو مکثی کنی تو                     آئینه ای را غرق حیرت کرده  باشی

حتی  اگر  بی آنکه  مشتاقان  بدانند                  گاهی  نمازی را امامت کرده  باشی

یا در  لباس  ناشناسی  در شب  قدر                  از خود حدیثی را روایت کرده  باشی

یا در میان کوچه های  سرد و  تاریک                نان وپنیر عشق را قسمت کرده  باشی

پس بوده ای و هستی ومی آیی ازراه                تا  حق  دلها  را  رعایت  کرده  باشی

پس مردمک های نگاه ما عقیم است                 تو حاضری بی آنکه غیبت کرده باشینوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


خدایا تسبیح منو بده خدایا!! تسبیح منو بده!!

به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از  پارسینه، روزی در کنار قبرستان بقیع مدینه بودیم. یکی از این وهابی ها برای اینکه عاشقان ائمه(علیه السلام) را از قبور آن ها در بقیع دور کند،تسبیحی را در دست می گیرد و می اندازد پایین،سپس رو به حضرت امام حسن مجتبی(علیه السلام) می کند و می گوید:
امام حسن تسبیح منو بده،امام حسن تسبیح منو بده
(مردم  در حال دیدن این صحنه بودند و احتمال وجود شک و تردید در آن ها وجود داشت از این جهت که ائمه نمی توانند رفع حاجت های مردم کنند)
من بلافاصله تسبیح خودم را به زمین انداختم و گفتم:
خدایا تسبیح منو بده خدایا تسبیح منو بده!!نوع مطلب :
برچسب ها : قرائتی، معلم قرآن، وهابی، تسبیح، بقیع، خاطره،
لینک های مرتبط :گفتنی است یکی از اقدامات دسته عزاداری شهید "شحاته"، بر پایی ایستگاهی برای خدمات رسانی به زائرانی است که با پای پیاده در مسیر کربلای معلی هستند، بوده است.
به گزارش شیعه آنلاین، گروهی از شیعیان عراق به یاد شهید مظلوم "حسن شحاته"، یک دسته عزاداری تشکیل داده اند.

هدف این گروه، زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن شهید مظلوم بوده که در روز میلاد مبارک منجی عالم بشریت، حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف بدست کثیف سلفی های مصر به همراه سه تن دیگر از شیعیان مصر به شهادت رسیدند.

گفتنی است یکی از اقدامات دسته عزاداری شهید "شحاته"، بر پایی ایستگاهی برای خدمات رسانی به زائرانی است که با پای پیاده در مسیر کربلای معلی هستند، بوده است.

نوع مطلب : مصر، 
برچسب ها : شهید، هیئت، املام حسین، اربعین،
لینک های مرتبط :شهر تهران در روز اربعین اباعبدالله الحسین(ع) شاهد پیاده‌روی عاشقان حضرتش از میدان امام حسین(ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) است.
صراط: همزمان با کاروان پیاده‌روی اربعین حسینی و زوار قبه حسینی از نجف تا کربلا، مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی این بار در پایتخت ایران با حضور عاشقان ثارالله از میدان امام حسین(ع) تا حرم عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار می‌شود.

این  مراسم معنوی «رهروان حسینی تا حرم عبدالعظیم حسنی» نام دارد، دلسوختگان سید و سالار شهیدان مسیر 14 کیلومتری را از میدان امام حسین(ع) روز دوشنبه دوم دی ماه جاری مصادف با اربعین حسینی از ساعت 7 صبح با پای پیاده به یاد زائران حسینی در فاصله نجف تا کربلا آغاز می‌کنند و با گذر از ایستگاه‌های میدان شهدا، میدان خراسان، میدان شوش و سه‌راه ورامین (شهرری)، طبق زمان برنامه‌ریزی شده ساعت 11:15 به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) شرفیاب می‌شوند.

در اهمیت پیاده‌روی اربعین همین بس که امام صادق(ع) درباره ثواب زیارت امام حسین(ع) با پای پیاده می‌فرماید: کسى که با پای پیاده به زیارت امام حسین(ع) برود، خداوند به هر قدمى که برمى‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو مى‏فرماید و یک درجه مرتبه‏اش را بالا مى‏برد، وقتى به زیارت رفت، حق تعالى دو فرشته را موکل او مى‏‌فرماید که آنچه خیر از دهان او خارج می‌شود را نوشته و آنچه شر و بد است را ننویسند و وقتى برگشت با او وداع کرده و به وى مى‏‌گویند: اى ولىّ خدا! گناهانت آمرزیده شد و تو از افراد حزب خدا و حزب رسول او و حزب اهل‌بیت رسولش هستی، به خدا قسم! هرگز تو آتش را به چشم نخواهی دید و آتش نیز هرگز تو را نخواهد دید و تو را طعمه خود نخواهد کرد.(کامل الزیارات ص134)

نوع مطلب :
برچسب ها : اربعین، پیاده روی، کربلا، تهران، عکس،
لینک های مرتبط :به گزارش شیعه آنلاین به نقل از خبرگزاری اهل بیت، یکی از جوانان انقلابی آذربایجان به جرم حمایت از اسلام گرایی و حرکت بیداری اسلامی به شهادت رسید.

با شهادت یک جوان شیعه آذری به نام «عاصم محمداف» طی هفته های اخیر (که دومین مورد از قتل‌های سیاسی در جمهوری آذربایجان به شمار می رود) بار دیگر سناریوی تشدید فشارهای دولت باکو علیه شیعیان انقلابی قوت گرفته است.

«عاصم محمداف» دانشجوی 19 ساله سال دوم دانشکده شرق شناسی دانشگاه دولتی باکو، شنبه (16 نوامبر) حوالی ساعت 23 با قصد رفتن به کافی نت از منزل خارج شده و بعد از آن ناپدید شد.

بعد از گذشت چند روز و اعلام بی خبری رسانه‌ها از عاصم، صبح روز سه شنبه 26 نوامبر این خبر منتشر شد که: جنازه عاصم محمداف در دریا پیدا شده است.

عاصم محمداف از جوانان فعال جریان اسلامگرایی جمهوری آذربایجان و فعال رسانه ای بود.

وی اخیراً سخنرانی‌ها و بیانات امام خمینی(ره) در خصوص فضیلت و عظمت ماه محرم را برای سایت اسلام آذری به زبان آذری ترجمه و آماده کرده بود که در روزهای اول محرم سال جاری، در چندین نوبت در این سایت و برخی سایت های اسلامی دیگر بارگذاری شد.

وی با آشنایی کامل به زبان‌های روسی، آذری و  ترکی استامبولی، خبرنگار بخش روسی خبرگزاری قفقاز نیوز (Qafqaz News) و همچنین از فعالین حقوق بشر در جمهوری آذربایجان بود.

محمداف از اعضای نهضت نوپای مقاومت اسلامی جوانان جمهوری آذربایجان بوده و در تجمع اول آوریل سال جاری در  نارداران که بعد از بازداشت مجدد روحانی حاج طالع باقراف برگزار شده بود، سخنرانی کوبنده ای کرده و چندی روز بازداشت شد.

بعد از آزادی نیز، عاصم چندین بار در تجمعات اعتراضی در مقابل دادگاه «حاج طالع باقراف» حاضر شده و در آخرین نشست‌های دادگاه حاج طالع، جزء بازداشت شدگان و جریمه شدگان بود.

وی همچنین در کنفرانس  امت واحده که در تهران برگزار شد شرکت داشته و با نوشته های خود در برخی سایت‌ها، از مواضع نهضت جهانی مقاومت حمایت کرده و شاید جزء اولین و معدود نفراتی در جمهوری آذربایجان بود که با بارگذاری تصاویر بشار اسد در شبکه‌های اجتماعی از حاکمیت سوریه دفاع می کرد.

شدیداً دیدگاه ضد صهیونیستی داشت و در سخنرانی های خود در تجمعات و نشست ها به آن اشاره می کرد.

«سردار حسن اف» از دوستان عاصم محمداف و از جمله فعالان شبکه‌های اجتماعی است که اینگونه نوشته است:به نظر شما، چرا جنازه عاصم محمداف از دریا پیدا شده است؟! او خودکشی نکرده، بلکه جرم عاصم این بود که با آن‌ها (ام.تی.ان = وزارت امنیت ملی آذربایجان)، به توافق نرسیده است. آنها با روش‌های مختلف می‌خواستند عاصم را بشکنند، به هر راهی متوسل شدند، همه چیز را مقابل چشمانش آوردند، وی را تهدید کردند؛ ولی عاصم تسلیم نشده و تن به خواسته آنان نداد. عاصم به خوبی می‌دانست که، اگر با آن ها به توافق نرسد، مرگ در انتظارش است.

لذا عاصم آخرین نوشته اش را درصفحه شخصی‌اش این جمله قرار داد: بگذارید نمازم را بخوانم، بعد سرم را ببرید.

حسن اف ادامه داد: ای خواهران و برادران! عاصم را شهید کرده اند، از آنجایی که نتوانستند از وی توضیحات و گزارشاتی اخذ کرده و وی را به همکاری جلب نمایند، وی را محو کردند. اما راه عاصم ادامه خواهد داشت و این وطن، عاصم های زیادی دارد.

پس از کشف پیکر بی جان این جوان شیعه دادستانی شهر اعلام کرد که بر پیکر وی هیچ اثری از ضرب و شتم مشاهده نشده است و وی در دریا غرق شده است.

اما این دروغ دادستانی زمانی که بدن عاصم محمداف را غسل می‌دادند برملا شد، چرا که بر روی بدن وی آثار زیاد ضرب و شتم و شکنجه وجود داشت. نکته جالب اینجاست که این فعال آذری به خوبی به فن شنا آشنا بوده و مکان زندگی وی نیز در ساحل دریای خزر است.

با عنایت به موارد ذکر شده و شواهد و قرائن موجود، ادعاهای محفلی برخی از دوستان و نزدیکان عاصم، احتمال اینکه سناریوی ناپدید شدن، خودکشی و سپس پیدا شدن جنازه در دریا، از قبل طراحی شده بوده، قوت می یابد.

کارشناسان اسلام گرا معتقدند که یکی از مهمترین عوامل شهادت عاصم محمد اف؛ حمایت از اسلام گرایی و حرکت بیداری اسلامی در جمهوری آذربایجان بوده است. 

 

 

 

 

 


** برای مشاهده فروشگاه اینترنتی شیعه آنلاین اینجا را کلیک کنید**

نوع مطلب :
برچسب ها : بیداری اسلامی، شیعه، آذربایجان، جوان ترک، وهابیت، صهیونیسم،
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 21 آذر 1392 :: نویسنده : زهرا پدرام


این حرکت با پشتیبانی کانون های بزرگ سرمایه داری (خصوصا یهود) و با پیامبری پیامبرانی چون موزیک متال و سینمای هالیوود رویای تسخیر عواطف و افکار بشریت را در سر می پروراند.
به گزارش شیعه آنلاین به نقل از دانا، برخی از گروه های شیطان پرستی باهدف جذب و عضو گیری جوانان در بعضی از دبیرستان های کشور فعالیت خود را گسترش دادند.

اخیرا برخی از گروه های شیطان پرستی باهدف جذب و عضو گیری جوانان در بعضی از دبیرستان های دخترانه و پسرانه کشور فعالیت خود را گسترش دادند.

این گروه ها به دلیل وجود پتانسیل و استعداد جوانان و عدم اطلاع کافی از نوع فعالیت این گروه های شیطان پرستی با هدف دست یابی به اهدافی نظیر از بین بردن فرهنگ اسلامی و و اصول دین مبین اسلام، اخیرا درصدد  جذب و عضو گیری از برخی مدارس دخترانه و پسرانه کشور هستند.

توزیع گسترده سی‌دی‌ها و فیلم‌های رقص و آواز گروه‌های شیطان‌پرست غربی در میان دختران و پسران در برخی از دبیرستان ها ،رواج نمادها و مدل‌های مو و نوع آرایش و لباس پوشیدن در بین آنان و دعوت به حضور در بعضی مراسمات از جمله فعالیت‌ها و شگردهای تبلیغی این گروه‌های منحرف است.

شیطان پرستی (و یا به تعبیر دقیق تر شیطان گرایی)حرکتی است که امروزه خصوصا در غرب مریدانی را به خود جذب کرده است. این حرکت با پشتیبانی کانون های بزرگ سرمایه داری (خصوصا یهود) و با پیامبری پیامبرانی چون موزیک متال و سینمای هالیوود رویای تسخیر عواطف و افکار بشریت را در سر می پروراند.

ستاره پنج پر، دو مثلث معکوس روی هم (ستاره داود)، صلیب معکوس ( ضد مسیحیت) و نشانه آمون خدای مصریان ازجمله نمادهای پیروان شیطان پرستی است.
نوع مطلب :
برچسب ها : شیطان پرستی، مدرسه، شیطان،
لینک های مرتبط :


تصاویر کمتر دیده شده از اتفاقات جاری در مسیر کربلا

این عاشقان قصد دارند بمناسبت أربعین حسینی که روز جهانی لبیک گویی ملت ها به مددخواهی امام حسین علیه السلام است، خود را به حرم مطهر أبا عبدالله الحسین علیه السلام برسانند.
به گزارش شیعه آنلاین، هر روز که به أربعین حسینی علیه السلام نزدیک تر می شویم، بر تعداد عاشقان و شیفتگان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام که برای زیارت حرم مطهر سید و سالار شهیدان، حضرت أبا عبدالله الحسین علیه السلام با پای پیاده راهی کربلای معلی می شوند، افزوده می شود.

این تصاویر، جدید ترین تصاویر دریافتی ما از حرکت عاشقان امام حسین علیه السلام با پای پیاده از بصره به سمت کربلا است.

این عاشقان قصد دارند بمناسبت أربعین حسینی که روز جهانی لبیک گویی ملت ها به مددخواهی امام حسین علیه السلام است، خود را به حرم مطهر أبا عبدالله الحسین علیه السلام برسانند اما در مسیر با اتفاقات و حوادث جالبی روبرو می شوند که مشاهده آن خالی از لطف نیست.
 
یک روحانی در حال بوسیدن پای یک زائر کوچک


همکاری یک شهروند چینی در آماده کردن خیمه هایی میان جاده ای


بوسیدن پای زخمی یک زائر توسط سرباز ارتش عراق


خوابیدن در مسیر کاروان ها برای اجبار کردن زائران به خوردن غذای هیئت


آماده کردن آتش برای پختن غذای نذری


توزیع انواع شیرینی جات میان زائرانی که راهی کربلا هستند

نوع مطلب :
برچسب ها : کربلا، شیعه، عرلق، زائر،
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ

از وقتی که رفتی دنیایم خاکستری شده آسمان زندگی ام ابری شده و بغضی همیشگی در پس تمام لبخندهاوحرفهایم می کشد مرا هر روز و هر ثانیه...
مادرهر چه دارم از تو دارم ...زود رفتی خیلی زود بود هنوز رفتنت را باور ندارم ...
بازهم دستان آسمانیت را بالا ببر و برای نازدانه دخترت دعا کن که محتاج دعایت هستم ای همیشه همراه...

مدیر وبلاگ : زهرا پدرام
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :منجی موعود
حرم فلش - کد وبلاگ - طراحی
http://mazhaby.persianblog.ir
پایگاه مجازی فارسی زبان مقاومت اسلامی لبنان - حزب الله
اسلام پرس
بیداری اسلامی در جمهوری آذربایجان

برای دریافت کد کلیک کنید.

کسی واسه عاشقی

کمپین حمایت از مسلمانان مظلوم میانمار

فرقــــــــــــــــــــان

هواداران حامد زمانی

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir http://www.zohur12.ir/logo/
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو